Transakcje M&A - nowy dział w SGP

Transakcje M&A - nowy dział w SGP

Drodzy Klienci,

miło jest nam ogłosić, że w ramach naszej Kancelarii otwieramy nowy dział prawny Transakcji M&A (Mergers & Acquisitions). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nasze dotychczasowe doradztwo prawne w zakresie Transakcji ubieramy w postać wydzielonego zespołu, który jeszcze sprawniej i szybciej odpowie na zapotrzebowanie doradztwa w zakresie Transakcji.

Nasz dział Transakcji zajmuje się fuzjami i przejęciami, świadcząc kompleksową usługę w zakresie doradztwa gospodarczego, prowadzenia negocjacji, nadzorowania przebiegu Transakcji w każdym aspekcie prowadzonej działalności gospodarczej. Doradzamy Klientom jaki rodzaj Transakcji jest odpowiedni do ich sytuacji, wskazujemy czynności niezbędne do podjęcia oraz prowadzimy rozmowy z kontrahentami.

Zespół Transakcji M&A tworzą doświadczeni prawnicy specjalizujący się w Transakcjach M&A, jak również specjaliści i biegli w dziedzinie doradztwa podatkowego, biznesowego i audytu finansowego. Pomożemy wycenić przedsiębiorstwo, dobrać odpowiedni model rozwiązania podatkowego oraz przygotujemy niezbędną dokumentację.

Dział M&A Kancelarii oferuje przedsiębiorcom wsparcie m.in. w zakresie:

  • sprzedaży udziałów;
  • zmian w spółkach osobowych (przeniesienia ogółu praw i obowiązków wspólnika spółki osobowej);
  • sprzedaży przedsiębiorstwa;
  • sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa;
  • łączenia, podziałów i przekształcenia spółek, w tym transgranicznego łączenia się spółek.

Już wkrótce na naszej stronie internetowej, będziecie Państwo mieli możliwość zapoznania się z najnowszym orzecznictwem i praktyką w zakresie Transakcji.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego wsparcia przy realizacji przedsięwzięcia sprzedaży, nabycia lub fuzji przedsiębiorstwa.

Wszystkich zainteresowanych Klientów, zarówno obecnych jak i przyszłych, zapraszamy do kontaktu.

Leaderzy zespołu Transakcji M&A:

Wioletta Gwizdała – adwokat

e-mail: wioletta.gwizdala@sgp.pl

tel. 506 659 635

Paweł Wiercioch  – radca prawny

e-mail: pawel.wiercioch@sgp.pl

tel. 668 360 231