O nas

LATA DOŚWIADCZEŃ

Kancelaria Siwek Gaczyński & Partners została założona w 1998 roku. Od początku jej działania najważniejszym zadaniem było świadczenie skutecznej, profesjonalnej usługi prawniczej, dającej Klientom poczucie bezpieczeństwa i przewagi rynkowej.

TWÓJ BIZNES — NASZA WIEDZA

Aby sprostać własnym wyzwaniom przede wszystkim otaczamy się wybitnymi specjalistami w różnych dziedzinach prawa. Zależy nam, aby merytoryczna wiedza Prawników i ich praktyczne podejście do przepisów prawa optymalizowały nie raz skomplikowane procesy i pozwalały naszym Klientom szybko osiągać biznesowe cele. Klienci SGP mają w nas partnerów, wspierających doświadczeniem i wiedzą. Specjalizujemy się w zakresie prawa kontraktowego, budowlanego, energetycznego, zamówień publicznych, pracy, procesowego, własności intelektualnej, administracyjnego.

NAJWAŻNIEJSZE JEST DZIAŁANIE

Dzięki kilkunastu latom obecności na rynku usług prawnych posiadamy wiedzę o prawdziwych i najważniejszych potrzebach Klientów. Dlatego przede wszystkim działamy! Dajemy naszym Partnerom konkretne narzędzia do podejmowania decyzji. Udzielamy czytelnych, praktycznych wskazówek; dbamy o komfort działania i bezpieczeństwo podejmowanych działań.

CEL: SUKCES NASZEGO KLIENTA

Nasi Klienci to przedstawiciele różnych branż; przedsiębiorcy, ludzie aktywni, codziennie podejmujący nowe wyzwania, odpowiedzialni za złożone projekty i wieloskładnikowe transakcje. To ludzie, którzy cenią otwarty, skierowany na Klienta model organizacji. To dla nich jesteśmy elastyczni, dyspozycyjni, kreatywni i nieszablonowi. Kierunkiem działań SGP jest zawsze biznes Klienta i jego oczekiwania względem naszej pracy.