Prawo zamówień publicznych Warszawa

Kancelaria Prawnicza w Warszawie - Siwek Gaczyński & Partners - oferuje swoim Klientom szeroki zakres usług z zakresu prawa zamówień publicznych. Oferta kancelarii skierowana jest do Klientów biznesowych.

SGP prowadzi swoją działalność już od 1998 roku. Lata zdobywania wiedzy i umiejętności przełożyły się na doświadczenie, które wykorzystujemy podczas przeprowadzania czynności prawnych. Siwek Gaczyński & Partners to zespół adwokatów oraz radców prawnych, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Przedsiębiorcy mogą liczyć na szybkie i rzetelne przeprowadzanie czynności prawnych oraz na niestandardowe rozwiązania. W Kancelarii gwarantujemy indywidualne podejście oraz uproszczone procesy.

Dzięki pomocy doświadczonych adwokatów i radców prawnych z SGP, nasi Klienci mogą liczyć na rozwój swojej firmy. Zadaniem prawników jest profesjonalne wsparcie od strony prawnej i doradztwo. Prawo zamówień publicznych jest bardzo obszerne, a same zamówienia publiczne dzielą się na kilka trybów.

 


 

Zamówienia publiczne kancelaria Warszawa

W Kancelarii Prawniczej SGP w Warszawie, przeprowadzamy różne czynności z zakresu zamówień publicznych. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Oprócz tego, nasi adwokaci i radcy prawni zapewniają reprezentację stron Zamawiającego lub Wykonawcy.

Działania z zakresu zamówień publicznych, jakie świadczymy w Kancelarii SGP, obejmują także zastępstwo prawne przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami powszechnymi. Oferujemy również przeprowadzenie audytu postępowań przetargowych w sprawach o udzielenie zamówień publicznych. Zapewniamy profesjonalną obsługę inwestycji realizowanych w Partnerstwie Publiczno - Prywatnym.

Wraz z prawem zamówień publicznych wiążą się usługi z zakresu prawa budowlanego oraz prawa nieruchomości. Oferujemy wsparcie i doradztwo prawne Klientom z powiązanych dziedzin.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z usługami Kancelarii Prawniczej SGP.